niedziela, grudnia 23, 2007

Boże Narodzenie 2007


To już drugie Boże Narodzenie od kiedy jestem blogowiczką...bloggerką...coś nie potrafię się dzisiaj wysłowić - no w każdym razie to już kolejne Święta od kiedy piszę swój blog. Jak ten czas leci.... Pewnie tak jak i ja jesteście dzisiaj bardzo zabiegani, w wirze świątecznych przygotowań, starając się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Ale może ktoś zajrzy tu, żeby na chwilę odsapnąć. :)

Już tradycyjnie, tak jak i w zeszłym roku, chciałam życzyć wszystkim moim czytelnikom i przyjaciołom najpiękniejszych Świąt. Mam nadzieję, że będzie to Boże Narodzenie, jakie każdy z Was sobie wymarzył - nastrojowe, w rodzinnej ciepłej atmosferze, z tradycyjnymi pysznościami na stole i trafionymi prezentami pod choinką.

U góry załączam zdjęcie - podobno najwyższej w Europie - choinki, stojącej na Praça dos Aliados w centrum Porto. Pogoda u nas - jak zresztą łatwo przewidzieć - niestety niezbyt zimowa. :)

5 komentarzy:

 1. Agnieszko, i Tobie zycze wspanialych, radosnych, rodzinnych swiat! i przesylam Ci troche szwajcarskiego mroziku ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Agusia
  wszystkiego najlepszego
  Margot
  p.s u nas też troche mrozu jest ,a wczoraj była szadź

  OdpowiedzUsuń
 3. Wczoraj rzeczywiście jeszcze moc pracy było, ale dzisiaj zaglądam, by zyczyć Ci Agusiu Świąt niosących radość, spokój i nadzieję. Wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesolych swiat z troche oziebionego teraz Paryza!

  OdpowiedzUsuń
 5. Agnieszko mam nadzieje ze Twoje Swieta byly rownie udane jak i nasze :) Zycze Ci wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za wizytę na blogu i komentarze.